ورود
4 3
تصویر
 • عزت‌اللهی: در ایران هستم و تمدید قراردادم با روستوف شایعه است!
  چهارشنبه 22 دی در 8:3

  باشگاه روستوف روسیه از امضای قرارداد جدید با سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی خبر داد، اما هافبک تیم ملی کشورمان این ادعا را تکذیب کرد.
  به گزارش تسنیم، علی اوزدونوف، عضو هیئت مدیره باشگاه روستوف خبر تمدید دوساله قرارداد سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی را به‌صورت رسمی اعلام کرد و گفت: همه کارها به‌خوبی پیش رفت و این بازیکن ایرانی با باشگاه روستوف قرارداد جدید خود را منعقد کرد.

  سعید عزت‌اللهی با رد ادعای این عضو هیئت مدیره باشگاه روستوف به خبرنگار تسنیم گفت: من در ایران هستم. با این اوصاف چگونه می‌توانم قراردادم را با باشگاه روستوف تمدید کرده باشم؟! این خبر شایعه است.

  عزت‌اللهی در ماه فوریه 2016 میلادی به تیم روستوف پیوست و در 10 بازی فصل جاری لیگ برتر روسیه به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند. سردار آزمون و سعید عزت‌اللهی، دو ملی‌پوش ایرانی تیم روستوف محسوب می‌شوند.

  پاسخ (0)
 • ادامه حضور کی‌روش در تیم ملی به‌نفع جامعه فوتبال است
  چهارشنبه 22 دی در 8:3

  عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد که ادامه حضور کارلوس کی‌روش در تیم ملی به‌سود جامعه فوتبال خواهد بود.
  فریدون اصفهانیان در گفت‌وگو با تسنیم در خصوص اینکه در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال که یکشنبه برگزار شد خروجی آن مخالفت با استعفای کارلوس کی‌روش بود، گفت: به هر حال بارها و بارها عملکرد خوبی از سرمربی تیم ملی دیده شده و ما مدت‌هاست در رتبه اول آسیا قرار داریم. زحمات زیادی برای فوتبال کشیده شده و می‌بینیم که نوجوانان، جوانان، تیم بانوان، فوتسال و فوتبال ساحلی عملکرد خوبی داشته‌اند. موفقیت این تیم‌ها عملکرد خوب فدراسیون فوتبال را نشان می‌دهد و ما دنبال این هستیم که این عملکرد خوب با موفقیت تیم ملی و حضور در جام جهانی کامل شود.

  وی افزود: درست است به یک‌سری مسائل انتقادهایی وارد است، اما ما باید یک‌سری کارهای خوبی هم که انجام شده است، ببینیم. متأسفانه برخی که خود را منتقد می‌دانند، درباره همه چیز صحبت می‌کنند، به‌طور مثال یک نفر فقط کارشناس در زمینه مربیگری است، اما درباره مربیگری، تیم ملی، مدیریت، داوری، رئیس فدراسیون، نایب‌رئیس و همه چیز صحبت می‌کند. همین صحبت‌ها می‌شود که مشکل ایجاد می‌کند. انتقادهای سازنده خوب است، اما اگر انتقادی هم وجود دارد بهتر است به‌صورت نامه به فدراسیون داده شود و خود رئیس فدراسیون به‌صورت مسکوت مشکل را حل کند، ضمن اینکه فقط انتقاد کردن نیست و کسی که انتقاد می‌کند باید راهکاری داشته باشد.

  عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه باید کمیته‌های قوی در فدراسیون وجود داشته باشند که به حل مشکلات کمک کنند، گفت: به‌طور مثال وقتی انتقادی فنی صورت می‌گیرد، ما باید یک کمیته فنی قوی هم داشته باشیم تا به این مسائل وارد شود که حاشیه‌ای به وجود نیاید. نباید شرایط طوری باشد که هر کسی به خودش اجازه بدهد هر اظهارنظری دوست دارد، داشته باشد. برخی‌ها در مورد لیگ، برنامه‌ها، داوری، نحوه ورود تیم‌ها، ساعت مسابقات و هر چیزی که دوست دارند، اظهارنظر می‌کنند. خوب، بالاخره کسانی هم که مسئولیتی دارند، چیزی در چنته داشته‌اند که به اینجا رسیده‌اند و اکنون مسئولیت به‌عهده گرفته‌اند. آنها طبق یک‌سری اصولی که وجود دارد همه چیز را اهم فی‌الاهم می‌کنند و تصمیمی گرفته می‌شود.

  اصفهانیان ادامه داد: با تمام این اوصاف من فکر می‌کنم ادامه حضور کی‌روش در تیم ملی به‌نفع جامعه فوتبال است و اگر بخواهیم مقابل این موضوع مقاومت کنیم، به‌نفع جامعه فوتبال ما نیست. اگر هم حرکتی انجام می‌شود، همه باید کشور و منافعش را در نظر بگیریم. باشگاه‌ها برای ما محترم هستند و حقوق آنها نیز باید در نظر گرفته شود، اما باید به‌فکر تیم ملی هم باشیم. حالا باید ببینیم این حاشیه‌ها از کجا شروع شد و چه اتفاقاتی رخ داد که کار به اینجا رسید.

  رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال تأکید کرد: به‌طور مثال ما خودمان در کمیته داوران مشکلاتی داریم و این را انکار نمی‌کنیم، اما وقتی کسی برای کارشناسی صحبت می‌کند، به‌جای کارشناسی کردن همه ارکان داوری از کمیته داوری تا دپارتمان را زیر سؤال می‌برد. در صورتی که وظیفه یک کارشناس چیز دیگری است. یک مربی هم به‌جای اینکه در خصوص نحوه بازی تیم‌ها، تاکتیک تیمی، عملکرد بازیکنان و... صحبت کند، در مورد هر بحثی که به وجود می‌آید، شروع به انتقاد کردن می‌کند. خوب، اگر نقدی هم وجود دارد باید دنبال راهکار بهتری باشیم.

  وی در خصوص اینکه راهکار فدراسیون فوتبال و هیئت رئیسه برای به وجود نیامدن دوباره این حاشیه‌ها چیست، گفت: راهکار این است هرکسی وظیفه خودش را انجام بدهد. اگر توضیح و انتقادی هم وجود دارد به‌صورت مکتوب به رئیس فدراسیون فوتبال بدهد. رئیس فدراسیون هم با کمیته فنی و سایر افراد مرتبط صحبت کند تا مشکلات مرتفع شود. به‌طور مثال می‌گویند جلسه تعاملی بین مربیان باشگاهی با سرمربی تیم ملی برگزار شود، اما اگر این اتفاق رخ بدهد، مشخص نیست که یک‌سری به جلسه بیایند یا نه و آیا اگر تصمیمی گرفته شود، عمل خواهد شد یا نه. با این حال نمی‌توان به این مسائل بی‌توجه بود و باید به فکر مشکلات فوتبال کشور باشیم. اگر هم مشکلی به وجود می‌آید، کسانی که دل‌شان برای فوتبال می‌سوزد، به فدراسیون اطلاع بدهند، اما ورود مشکلات به رسانه‌ها کمکی که نمی‌کند هیچ، بلکه باعث بدتر شدن اوضاع می‌شود که این اتفاق در شأن فوتبال ما نیست. این اتفاقات باعث می‌شود هر کسی بدون کار کارشناسی برای خودش صحبت کند.

  پاسخ (0)
 • آخرین آرزوی مرحوم هاشمی رفسنجانی چه بود؟
  چهارشنبه 22 دی در 8:2

  وزیر بهداشت گفت: آیت‌الله هاشمی همیشه و به‌ویژه در آخرین روز زندگی که ناهار را در خدمت‌شان صرف کردم، آرزوی زیبایی را عنوان کردند.
  به گزارش تسنیم، سید حسن هاشمی در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه تهران ضمن عرض تسلیت مجدد اظهار داشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی برای مردم عزیز و شریف ایران، چهره شناخته شده‌ای بودند؛ شاید دلیلش این باشد که تمام زندگی ایشان، صرف خدمت به مردم، مبارزه و تلاش برای احیای ارزش‌های اسلامی و اخلاقی، آزادی‌های فردی و اجتماعی، ارتقای معیشت مردم و استقلال کشور شد.

  هاشمی اضافه کرد: آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تا آخرین لحظه عمرشان در مسیری حرکت کردند که آرزوی امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بود و برای خدمت به مردم، هیچ تفاوتی بین روز آغاز و پایانی عمرشان وجود نداشت.

  وی که در آخرین روز حیات آیت الله هاشمی همراه وی بود، گفت: چند ساعت قبل از فوت آیت الله با ایشان جلسه داشتم. در آن جلسه گفتند، آرزوی‌شان ساختن کشور، آرامش مردم، پیشگیری از دوقطبی شدن و تنازعاتی است که همیشه برای استقلال و پیشرفت یک کشور چون سمی مهلک عمل می‌کند. اینها سخنان فردی بود که در دشمن شناسی نمره فوق‌العاده‌ای داشت و از همان منظر، نگران بود که خناسان و دشمنان، دستاوردهای انقلاب را که هزینه‌های بسیار زیادی برای آن پرداخت شده، از بین ببرند، بنابراین بهترین راه را حفظ وحدت، توکل به خدا و تبعیت از مقام معظم رهبری می‌دانستند.

  به‌گفته وزیر بهداشت، ایشان معتقد بودند همه جریانات و افرادی را که خلاف مسیر وحدت کشور حرکت می‌کنند، باید شناخت و ریشه نفاق را خشکاند. در این مسیر هم باید از خود و اطرافیان‌مان شروع کنیم و انگشت اتهام را به‌سمت دیگران نشانه نرویم البته این‌کار در مورد مسئولان رده‌بالا، بیشتر صدق می‌کند.

  به گزارش وزارت بهداشت ــ وی با بیان "اگر بخواهیم راه بزرگان را برویم، باید به اهداف آنها بیندیشیم و از خودمان عبور کنیم"، ادامه داد: آیت الله هاشمی رفسنجانی هم همین مسیر را پیمود؛ ایشان چندین سال پیش از خود عبور کرد و فقط به نظام، کشور، ملت و مصالح و منافع آنان فکر می‌کرد و به همین دلیل، تمام مصیبت‌هایی را که به ایشان تحمیل شد، شیرین دید و آنها را به جان خرید.

  آیت‌الله هاشمی نماد روحانیت انقلابی و مخلص بود

  هاشمی با تأکید بر اینکه آیت الله هاشمی به‌واقع نماد روحانیت انقلابی و مخلص بود تصریح کرد: بزرگترین صفت‌شان «صبر» بود چه در مقابل افرادی که خدمت زیادی به آنها کرده بود و قدرشناس نبودند و چه درمقابل هم‌لباس‌های خودشان که در اخلاق، مروت و آموزه‌های دینی دیدگاهی متفاوت با ایشان داشتند.

  وی با ابراز "آیت الله هاشمی همیشه و به‌ویژه در آخرین روز زندگی که ناهار را در خدمت‌شان صرف کردم، آرزوهای زیبایی برای آینده کشور داشتند و مطمئن بودند که کشور از گردنه و مشکلات اقتصادی عبور خواهد کرد" ادامه داد: در غروب سرد همان روز، روح آیت‎الله هاشمی به ملکوت اعلی پر کشید و او از میان ما رفت؛ اینک لازم است به خود آییم و از رفتن ایشان درس و عبرت بگیریم. راه او را بشناسیم و بدانیم اگر می‌خواهیم اسلام و انقلاب و آنچه شهدا برایش جان دادند، پابرجا بماند، باید رفتار، کردار و نگاه‌مان به یکدیگر را عوض کنیم. باید مهربان و صادق باشیم و به اهداف بزرگی مانند مجد و عظمت اسلام و کشور و ارتقای معیشت و رفاه مردم فکر و کار و تلاش کنیم. این تنها راه قدرشناسی از سال‌های طولانی تلاش و فداکاری قرآن شناسی مجاهد، مبارزی عالم و سیاستمداری مردمی و مردمدار است.

  پاسخ (0)
 • شمال شرق کشور 8 درجه سردتر می‌شود
  چهارشنبه 22 دی در 8:2

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از کاهش پنج تا هشت درجه‌ای هوا در شمال شرق کشور خبر داد.
  احد وظیفه در گفت‌وگو با تسنیم«پویا»درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: طی سه روز آینده غالب مناطق کشور جوی آرام خواهند داشت و پدیده خاصی رخ نمی‌دهد.

  وی ادامه داد: در اواخر وقت امروز سه‌شنبه سواحل شمالی، ارتفاعات زاگرس جنوبی، استانهای بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد دچار بارشهای پراکنده باران می‌شود.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در روز چهارشنبه نیز بارشهای پراکنده باران با رعد و برق در کهگیلویه و بویراحمد، جنوب خوزستان و شمال فارس ایجاد می‌شود.

  وظیفه عنوان کرد: با توجه به وزش باد و بارشهای پراکنده باران انتظار بهبود کیفیت هوا در اواخر روز چهارشنبه و روز پنجشنبه در استان تهران داده می‌شود.

  وی افزود: طی روزهای چهارشنبه تا جمعه کاهش پنج تا هشت درجه‌ای دما در شمال شرق کشور پیش‌بینی می‌شود؛ در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز وزش باد در مناطق شمال شرقی کشور به‌وقوع می‌پیوندد.

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: خلیج فارس در روزهای پنجشنبه و جمعه مواج خواهد بود.

  به‌گفته وظیفه جنوب شرق کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه با افزایش ابر، وزش باد و رگبار مواجه خواهد شد.

  وی دمای هوای تهران را 13 درجه بالای صفر دانست و تصریح کرد: تبریز با 12 درجه زیر صفر سردترین و بندرعباس با 25 درجه بالای صفر گرمترین نقاط کشور محسوب می‌شوند.

  پاسخ (0)
 • با 5 نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعامل را تغییر داد
  دوشنبه 20 دی در 18:14

  مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال دولتی است و با پنج نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعاملش را تغییر داد.
  به گزارش تسنیم، سیدرضا افتخاری در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم در زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل اظهار داشت: با بازیکنانی که منصوریان به من معرفی کرد، تماس گرفته و جلسه گذاشتیم. با توجه به اینکه آنها قرارداد داشتند، به زور نمی‌توانستیم جذب‌شان کنیم. ما با سروش رفیعی هم صحبت کردیم، اما او قرار بود به پرسپولیس برود. کسی باید به استقلال بیاید که عاشق این تیم باشد.

  زهیوی از دست ما دَر رفت!
  وی در ادامه افزود: با رحیم زهیوی دو ساعت جلسه برگزار کردیم و این بازیکن صورت من را بوسید تا برود و از باشگاه استقلال خوزستان رضایت‌نامه‌اش را بگیرد، اما استقلال خوزستان رضایت‌نامه‌اش را نداد. بندی در قرارداد او بود که تنها در صورت پیوستن به تیم خارجی می‌توانست جدا شود، به همین دلیل از دست ما دَر رفت.

  ماشین‌سازی برای صدور رضایت‌نامه آندو از ما بازیکن می‌خواهد
  مدیرعامل باشگاه استقلال یادآور شد: گزینه بعدی ما سجاد شهباززاده بود. این بازیکن گفت اگر باشگاه ترکیه‌ای رضایت بدهد، دوست دارد به استقلال بازگردد. او نیز پاسخی نداده است. بعد از زهیوی و شهباززاده، آندرانیک تیموریان را مدنظر داشتیم که با این بازیکن و فرهاد کاظمی صحبت کردیم. آنها شرایطی گذاشتند که بازیکن بگیریم و بازیکن بدهیم. منصوریان هم در پی پیدا کردن شرایطی است تا بلکه این اتفاق بیفتد.

  با یک بازیکن به توافق رسیده‌ایم اما اسمش را نمی‌گوییم تا مانند گزینه‌های قبلی بسوزد!
  وی با بیان اینکه تیموریان مصمم به بازگشت به استقلال است، گفت: در تلاش هستیم آندو را به استقلال بیاوریم. گزینه خارجی هم مدنظر داریم و برای اینکه فضا به‌هم نخورد، نام او را اعلام نمی‌کنیم. اجازه دهید نام این بازیکن را اعلام نکنیم و این بازیکن هم مانند سه گزینه قبلی نسوزد تا نتیجه مذاکرات مشخص شود. تقریباً با این بازیکن تمام کرده‌ایم و اگر بتواند رضایت باشگاهش را بگیرد، به استقلال می‌آید.

  برای ارسال لیست‌مان به AFC تا پنجشنبه فرصت داریم
  افتخاری درباره لیست خروجی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: امشب با علیرضا منصوریان جلسه داریم تا درباره بازیکنان خروجی تصمیم بگیریم. فرصتی نداریم و باید لیست‌مان را به AFC اعلام کنیم. در لیست ما هنوز نام روزبه چشمی هم وارد نشده و باید تصمیم نهایی در مورد او گرفته شود. ما تا پنجشنبه فرصت داریم لیست‌مان را ارسال کنیم و به همین دلیل دو روز جلوتر جلسه گذاشتیم تا تکلیف بازیکنان مشخص شود.

  از زمانی که من آمدم استقلال فقط یک باخت داشته است
  وی در پاسخ به این سؤال که چه پیش‌بینی از عملکرد استقلال در نیم‌فصل دوم لیگ برتر دارد، تصریح کرد: من در ابتدای مسابقات فصل جاری حضور نداشتم و از زمانی که آمدم، روندمان رو به رشد بوده است. در مقطعی که من بودم، مانند پرسپولیس و تراکتورسازی تنها یک شکست را پذیرا شدیم. باید قبول کنیم مصدومیت بازیکنان کلیدی به تیم ما لطمه زد. اگر همه بازیکنان استقلال به شرایط خوب خود بازگردند و بازیکنان مدنظر جذب شوند، تیم نتیجه خواهد گرفت. در بازی با سپاهان عملکردمان خوب بود و متأسفانه لیگ تعطیل شد و نتوانستیم به روندمان ادامه دهیم.

  مشکل مربی بدنسازمان را برطرف می‌کنیم
  مدیرعامل باشگاه استقلال درباره وضعیت استیو جونز، مربی بدنساز انگلیسی این تییم تصریح کرد: این مربی به خاطر مشکلات مالی باشگاه، کارش به موقع انجام نشد و پرداختی به او صورت نگرفت. این مسئله هم به خاطر برداشت یک میلیارد تومان از حساب باشگاه بود. از روز گذشته دست به کار شدیم تا مشکل او را برطرف کنیم.

  حامیان فتح‌الله‌زاده مرا نیاورده‌اند که بخواهند برکنارم کنند!
  افتخاری درباره تجمع روز گذشته (یکشنبه) برخی از هواداران علی فتح‌الله‌زاده برای برکناری او گفت: آنها مرا نیاورده‌اند که بخواهند برکنارم کنند! این تعداد نشان دهنده همه هواداران استقلال نیست. بعدها مشخص می‌شود که چه کسانی آنها را وادار به این کار کرده بودند. این تعداد مطمئن باشند که اگر من بروم، باز هم کسی مانند من می‌آید و بهتر است خودشان را به این دَر و آن دَر نزنند.

  با 5 نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعامل را تغییر داد
  وی در واکنش به این سؤال که آیا این تعداد از سوی مدیران پیشین استقلال تحریک شده بودند، گفت: من نمی‌دانم چه کسی پشت این قضیه بوده است. دستگاه‌های نظارتی در حال پیگیری این موضوع هستند تا بدانند چه کسانی پشت پرده این داستان بوده‌اند. باشگاه استقلال دولتی است و با پنج نفر که در خیابان جمع شده‌اند، نمی‌توان مدیرعاملش را تغییر داد. اینجا، جای کوچکی نیست و ما هم نگران این مسائل نیستیم. هواداران استقلال هم بازیچه دست این افراد نشوند. کسانی که منافع‌شان در باشگاه قطع و دست‌شان کوتاه شده است، بدانند که محیط باشگاه در حال سالم‌سازی است و جایی برای افراد ناسالم نخواهد بود. مطمئن باشند که اگر من هم بروم، کسی می‌آید که راه ما را ادامه دهد.

  یک هفته است که به کمیته فوتسال سَر نزده‌ام
  مشاور سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در ادامه گفت‌وگوی خود در رابطه با وضعیت فوتسال تصریح کرد: من دیگر در فوتسال حضور ندارم. کاری هم نمی‌کنم و تنها مشاور هستم. من هر از گاهی به علی کفاشیان کمک می‌کنم. باور کنید یک هفته است که به کمیته فوتسال سَر نزده‌ام.

  نگران منابع مالی نیستیم
  مدیرعامل باشگاه استقلال در واکنش به اینکه شنیده می‌شود برخی از بازیکنان جوان تمایلی برای تمدید قراردادشان نشان نداده‌اند، تصریح کرد: هر بازیکنی که منصوریان تأیید کند، با او قرارداد می‌بندیم و نگران منابع مالی هم نیستیم.

  قلعه‌نویی گفت دل رفیعی با پرسپولیس است
  افتخاری در واکنش به پیوستن سروش رفیعی به پرسپولیس و اینکه هواداران استقلال از عملکرد این تیم در نقل‌وانتقالات ناراحت هستند، گفت: همان‌طور که گفتم رفیعی می‌خواست به پرسپولیس برود. طی صحبتی که با امیر قلعه‌نویی داشتم، او هم عنوان کرد که دل رفیعی با پرسپولیس است.

  پاسخ (0)
 • پیکر مرحوم هاشمی‌رفسنجانی کنار امام(ره) در داخل ضریح آرام می‌گیرد
  دوشنبه 20 دی در 18:13

  در جلسه ستاد تدفین مرحوم آیت‌الله هاشمی مقرر شد یار دیرین امام در داخل ضریح کنار مراد خود آرام بگیرد.
  به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل آستان مقدس حضرت امام‌خمینی(ره)، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری سرپرست آستان مقدس امام‌خمینی(س) در جلسه تدفین یار امام در حرم مطهر امام‌خمینی(ره)، عنوان کرد: بنا به تصمیم خانواده آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی و با تاکید یادگار امام تصمیم بر این گرفته شد که یار دیرین امام در داخل ضریح کنار پیر و مراد خود آرام بگیرد.

  وی با ذکر این نکته که کلیه امور برای تدفین آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مدنظر قرار گرفته، اظهار کرد: تدابیر لازم برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم دفن یار امام با دیگر دستگاه‌های خدماتی، رفاهی، امنیتی دیده شده است.

  پاسخ (0)
 • برای اولین بار دیدم عزمی جدی برای مقابله با فساد وجود دارد
  پنجشنبه 16 دی در 14:33

  سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای اولین بار دیدم که عزم جدی برای مقابله با فساد جزم شده است.
  به گزارش تسنیم، علیرضا منصوریان در حاشیه جلسه هم‌اندیشی راهکارهای پیشگیری و مبارزه با فساد در فوتبال در مورد مسائل مطرح شده در این نشست گفت: برای اولین بار من دیدم که عزم جدی برای مقابله با فساد جزم شده است. در این جلسه مثال‌ها و صحبت‌های خوبی مطرح شد. همچنین در مورد حضور بانوان هم صحبت‌های مطرح شد. از آقای تاج در این جلسه خواستم که این نشست‌ها مقطعی نباشد و ادامه‌دار باشد. ممکن است در این مسیر اتفاقات زیادی بیفتد اما ما نباید عقب‌نشینی کنیم.

  وی افزود: با تمام اتفاقاتی که در فوتبال ما می‌افتد ما اکنون ابرقدرت آسیا هستیم. شما فکر کنید این اتفاقات حاشیه‌ای نبود آن وقت ما چه رشدی در فوتبال داشتیم.

  سرمربی استقلال در ادامه درباره نمونه‌های مطرح شده در این جلسه تصریح کرد: در مورد فضای دلالی و جابه‌جایی بازیکنان به جز ایجنت‌هایی که در قالب فدراسیون کار می‌کنند حرف‌های خوبی زده شد. همچنین در بخش بانوان و پایه‌ها نیز بحث‌های زیادی شد. در جلسه هم گفتم که به طور اتفاقی برای ما و تیم پرسپولیس اتفاقی افتاد که 3 تا 4 روز در تمرینات ما خانواده‌ها حضور داشتند. در آن چند روز در تمرینات هیچ حرف زشتی زده نمی‌شد چون تمام کسانی که در استادیوم بودند خانواده داشتند و احترام یکدیگر را حفظ می‌کردند، اما بعد از آن دوباره حرف‌های زشت به سکوها برگشت.

  پاسخ (0)
 • جدا شدن دودکش بخاری اعضای یک خانواده را تا مرز مرگ پیش برد
  پنجشنبه 16 دی در 14:33

  جدا شدن دودکش بخاری از دهانه خروجی روی دیوار باعث مسمومیت اعضای یک خانواده با گاز مونوکسیدکربن شد.
  سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم «پویا» با اعلام خبر گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان دوم نیروی هوایی درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت 3:10 بامداد امروز حادثه گازگرفتگی در یک منزل مسکونی در خیابان دوم نیروی هوایی به سامانه 125 اعلام شد و به سرعت مأموران ایستگاه 31 آتش‌نشانی همراه با امکانات لازم به محل حادثه اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور مأموران آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد یک واحد 70 متری در طبقه سوم ساختمان سه طبقه دچار نشت گاز مونوکسیدکربن شده است؛ قبل از رسیدن آتش‌نشانان، همسایه‌ها متوجه نشت گاز شده و در واحد مسکونی را باز کرده بودند که با کمک آتش‌نشانان اعضای خانواده (پدر و مادر و دو دختر بچه سه و چهار ساله) از منزل خارج و به فضای باز منتقل و تحویل عوامل اورژانس داده شدند.

  وی درباره علت گازگرفتگی تصریح کرد: با حضور کارشناسان آتش‌نشانی مشخص شد جدا شدن دودکش بخاری از دهانه خروجی روی دیوار باعث انتشار این گاز خطرناک داخل منزل شده است همچنین این عملیات در ساعت 3:27 بامداد به پایان رسید.

  پاسخ (0)
 • واکنش منصوریان به اتفاقات رخ داده در تیم‌های پایه‌ای استقلال
  پنجشنبه 16 دی در 14:32

  سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از اول که به استقلال آمدم به افشارزاده گفتم ارتباطی با تیم‌های پایه نخواهم داشت.
  به گزارش تسنیم علیرضا منصوریان در حاشیه جلسه هم‌اندیشی راهکارهای پیشگیری و مبارزه با فساد در فوتبال در مورد ارتباط خود با تیم‌های پایه استقلال اظهار داشت: من از ابتدا که به استقلال آمدم می‌دانستم ممکن است اتفاقاتی در تیم‌های پایه بیفتد. به همین دلیل از همان ابتدا به افشارزاده گفتم که ارتباطم را با تیم‌های پایه قطع می‌کنم.

  وی ادامه داد: بعد از آن نیز به آقای افتخاری در این مورد تاکید کردم. ممکن است از این رفتار من بعضی از مربیان ناراحت شوند اما اگر بازیکنی توانایی حضور در تیم بزرگسالان را داشته باشد آن را به تیم دعوت می‌کنیم و از او تست می‌گیریم.

  پاسخ (0)
 • نجات 2 زن و مرد مسن از حریق صبحگاهی خیابان نبرد
  پنجشنبه 16 دی در 14:32

  سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: زن و مرد مسنی که در میان آتش و دود ساختمان مسکونی در خیابان نبرد جنوبی گرفتار شده بودند، نجات یافتند.
  سید جلال ملکی در گفت‌وگو با تسنیم «پویا» با اعلام خبر حریق در یک مجتمع مسکونی در خیابان نبرد جنوبی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 7:12 امروز آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در خیابان نبرد جنوبی، خیابان گلستان 13 به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت مأموران سه ایستگاه آتش‌نشانی همراه با نردبان هیدرولیکی و خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود که در طبقه منفی یکم (پارکینگ) سه دستگاه خودرو و مقدار زیادی ضایعات مانند کمد، بخاری، میز کامپیوتر و... وجود داشت؛ این ضایعات آتش گرفته و کاملا شعله‌ور بود همچنین آتش در حال سرایت به خودروها و دود بسیار زیادی به دو طبقه بالایی سرایت کرده بود.

  وی با بیان اینکه آتش‌نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات را آغاز کردند، تصریح کرد: گروهی از آتش‌نشانان با رفتن به داخل ساختمان آقا و خانم حدودا شصت ساله و گرفتار در میان دود و آتش را نجات دادند و آنها را به عوامل اورژانس تحویل دادند و گروه دیگر از آتش‌نشانان نیز در پارکینگ موفق به اطفای حریق و جلوگیری از سرایت آتش به ساختمانهای مجاور و خودروها شدند همچنین عملیات در ساعت 8:40 به پایان رسید.

  سخنگوی آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه پارکینگها به هیچ عنوان مکان مناسبی برای نگهداری ضایعات نیست، خاطرنشان کرد: در صورت بروز آتش‌سوزی ضایعات در پارکینگ، وضعیت بحرانی به وجود می‌آید و در نخستین فرصت شهروندان باید ضایعات را از پارکینگ خارج کنند.

  همچنین وی با اعلام خبر دیگری مبنی بر حریق گسترده در کارگاه کفاشی در بزرگران آزادگان درباره جزئیات این حادثه اظهار داشت: ساعت 1:35 امروز آتش‌سوزی در کارگاه کفاشی در بزرگراه آزادگان، خیابان علی‌آباد قاجار به سامانه 125 اعلام شد و به سرعت مأموران دو ایستگاه آتش‌نشانی از تهران با تانکر آب و همراه با نیروهای آتش‌نشانی چهاردانگه به محل حادثه اعزام شدند، محل حریق در حوزه استحفاظی آتش‌نشانی چهاردانگه بود و نیروهای آتش‌نشانی تهران به صورت کمکی در محل حادثه حاضر شدند.

  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل آتش‌سوزی گاراژی به وسعت حدودی 1000 متر بود که سه کارگاه در آن قرار داشت؛ در یکی از این کارگاه‌ها مقدار زیادی مواد اولیه رنگ‌سازی، تینر، چرم، کفش و ... وجود و در مجاورت این کارگاه، کارگاه تخته‌های mdf قرار داشت؛ کارگاه کفاشی کاملا شعله‌ور و آتش در حال سرایت به کارگاه‌های اطراف بود.

  وی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی همراه نداشت، خاطرنشان کرد: این آتش‌سوزی خسارات گسترده مالی برجای گذاشت و عملیات در ساعت 3:02 بامداد به پایان رسید همچنین علت حادثه در دست بررسی است.

  پاسخ (0)