ورود
5 19
تصویر
 • پستچی قلابی اعدام شد
  دوشنبه 10 اردیبهشت در 18:21

  خبرگزاری میزان: حکم اعدام پستچی قلابی که بیش از 40 زن را مورد تعرض قرار داده بود ، امروز به اجرا درآمد.
  قاضی مقیسه رئیس شعبه 28 دادگاه انقلاب استان تهران در رابطه با اجرای حکم پرونده پستچی قلابی گفت: حکم فردی که تحت عنوان پستچی در ساعات خلوت روز به منازل افراد مراجعه کرده و بیش از چهل زن را مورد تجاوز قرار داده بود، توسط دادگاه صادر شد.

  وی گفت: متهم پس از صادر شدن حکم به رای اعتراض داشت که البته دیوان عالی کشور حکم صادره را تایید کرد.

  قاضی مقیسه در رابطه با علت تاخیر در اجرای حکم گفت: علت تاخیر این بود که پس از تایید رای توسط دیوان عالی کشور متهم مجددا درخواست اعاده دادرسی داشت که باز مراحل اعاده دادرسی طی شد و اعاده دادرسی رد شد.

  وی گفت: حکم پس از طی کردن مراحل قانونی نهایتا امروز اجرا شد.

  قاضی مقیسه اظهار کرد: این حکم درستی برای همه اراذل و اوباش و مفسدین و کسانی است که به نوامیس مردم تجاوز کرده و در جامعه ایجاد نا امنی می‌کنند.

  پاسخ (0)
 • کرمان| واژگونی اتوبوس کرمان تهران 11 کشته و زخمی برجای گذاشت
  شنبه 18 فروردین در 9:23

  محسن کاشانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار‌داشت: اتوبوس کرمان تهران در 66 کیلومتری محور کرمان یزد و در استان یزد در ساعت حدود 22 دچار حادثه شده است و بر اثر این حادثه تعدادی از هوطنان جان خود را از دست دادند.
  وی با اشاره به اینکه در این حادثه 4 نفر کشته و 7 نفر زخمی شدهاند گفت: مصدومین به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند و در حال درمان هستند.

  رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان کرمان با بیان اینکه این اتوبوس متعلق به شرکت اتوبوسرانی عدل تعاونی 7 کرمان است افزود: اطلاعات تکمیلی در رابطه با دلایل واژگونی اتوبوس متعاقبا اعلام می‌شود

  پاسخ (0)
 • عامل حادثه پاسداران به سه بار قصاص محکوم شد
  چهارشنبه 15 فروردین در 9:32

  خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران از محکومیت عامل قتل سه نفر از ماموران نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران به سه بار قصاص خبر داد.
  محمد شهریاری ضمن بیان این مطلب، اظهار کرد: متهم این پرونده علاوه بر سه مرتبه قصاص به حبس نیز محکوم شده است.

  بر اساس این گزارش، 30 بهمن ماه سال 96 تجمع شماری از دراویش گنابادی در خیابان گلستان هفتم پاسداران منجر به درگیری با پلیس شد و در نهایت به خشونت کشیده شد. طبق اعلام پلیس در این درگیری یک راننده منتسب به معترضین با اتوبوسی که در محل پارک شده بود، به سوی گروهی از مأموران آمد و سه نفر از ماموران نیروی انتظامی توسط اتوبوس مذکور و یک بسیجی هم توسط یک ماشین سمند زیر گرفته و کشته شدند، یک بسیجی دیگر هم بر اثر ضرب و شتم کشته شد و 30 مامور نیز زخمی شدند.

  پس از صدور کیفرخواست و تفهیم اتهام سه فقره قتل عمدی و اخلال در نظم عمومی به متهم این پرونده و برگزاری سه جلسه دادگاه در شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی، در نهایت حکم قصاص این متهم صادر شد.

  پاسخ (0)
 • سانحه برای گردشگران ایرانی در ترکیه
  شنبه 11 فروردین در 10:5

  به گزارش تسنیم، در پی بروز سانحه برای گردشگران ایرانی سلیمان سیلو وزیر کشور ترکیه در تماس تلفنی با سفیر ایران در ترکیه ضمن اعلام خبر بروز سانحه یک دستگاه خودروی مسافران ایرانی و سقوط آن به دره، در استان بایبورت ترکیه با ابراز همدردی و تسلیت به خانواده فوت‌شدگان در این حادثه تأکید کرد: مقامات استانداری و امدادی منطقه در حال انتقال جانباختگان و مداوای بازماندگان این حادثه تأسف‌آور به مراکز بیمارستانی هستند.

  در این ارتباط استاندار بایبورت با حضور در محل حادثه گفت: علت این سانحه به‌دقت بررسی خواهد شد.

  هم‌اکنون مسئولین کنسولگری ارزروم نیز جهت بررسی و پیگیری جزئیات این حادثه در محل حضور داشته و با مجروحین دیدار کرده‌اند.

  بر اثر سقوط یک دستگاه خودرو به دره 8 مسافر جان باختند که 5 نفر از آنها ایرانی هستند.

  برابر گزارش بخش‌های کنسولی کشورمان در حادثه مزبور متأسفانه 5 نفر از هموطنان ایرانی به‌اسامی علیرضا باقی‌زاده، الهه شاکری‌نسب، آدرینا باغی‌زاده، کاظم پورمحمدی و فریده مولوی جان خود را از دست داده‌اند و الباقی سرنشینان خودرو که مجروح شده‌اند نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند و تحت درمان قرار دارند.

  پاسخ (0)